Free Worldwide Shipping On All Orders

Dlaczego wielkie marki są WŚCIEKŁE z powodu tych przełomowych wkładek do leczenia zapalenia rozcięgna podeszwowego?

Każdego roku ponad 20 milionów ludzi cierpi z powodu zapalenia rozcięgna podeszwowego, a koszty leczenia stale rosną – te wkładki do butów do leczenia zapalenia rozcięgna podeszwowego nie mogły zostać wprowadzone na rynek w lepszym czasie.

Przepłacone wizyty lekarskie, drogi sprzęt ortopedyczny na zamówienie oraz inwazyjne i ryzykowne operacje chirurgiczne to kilka powodów, które wzbudzają frustrację wśród osób cierpiących na zapalenie rozcięgna podeszwowego. Wydajesz coraz więcej pieniędzy na różne metody leczenia tylko po to, by się rozczarować i stracić pieniądze.

Wszystko się zgadza… a to duża strata pieniędzy.

Faktów nie można ukryć: osoby cierpiące z powodu zapalenia rozcięgna podeszwowego i bólu stóp poszukują tańszych rozwiązań, aby uśmierzyć swój ból, jednocześnie nie tracąc przy tym majątku.

Na jest proste rozwiązanie na złagodzenie bólu związanego z zapaleniem rozcięgna podeszwowego – i to raz na zawsze.

Nowa, amerykańska firma, OrtoCare, opracowała nową, innowacyjną i opatentowaną technologię produkcji wkładek, która całkowicie zmienia podejście osób z zapaleniem rozcięgna podeszwowego do leczenia bólu stóp. Już tysiące osób na całym świecie korzysta z tych wkładek.

Chroń i lecz swoje stopy – od dzisiaj!

Założyciel firmy OrtoCare, Thomas Blumel, początkowo opracował wkładki do butów z myślą o pokonaniu swoich problemów związanych ze stopami. „Korzystając z czasu, techniki oraz pomocy licznych podologów, udało mi się, po wielu trudach, opracować te wkładki do butów”. „To dzieło mojego życia, są dla mnie pomocą przy poruszaniu się, a przy tym nie czuję dyskomfortu lub bólu spowodowanego zapaleniem rozcięgna podeszwowego”. „Teraz chcę pomóc innym – niech ludzie skorzystają na moim pomyśle” – powiedział założyciel firmy.

Jeśli doświadczasz kłującego bólu pięty lub stopy, który nasila się przez cały dzień, a dotyk jednej z tych części ciała tylko potęguje ból – oznacza to, że prawdopodobnie cierpisz na zapalenie rozcięgna podeszwowego.

Wg Amerykańskiego Medycznego Towarzystwa Podologicznego (American Podiatric Medical Association – APMA), prawie 8 z 10 osób doświadczyło bólu stóp. „To jest powszechny problem, któremu chcę zaradzić. Chcę, by ludzie mieli znów wpływ na swoje życie” – mówi Blumel. „Dlatego stworzyłem te wkładki do butów, które są dostępne w sprzedaży z 50% zniżką, tylko przez ograniczony czas”.

Pozwól, że wytłumaczę – oferta z tą specjalną zniżką wywołała nie lada zamieszanie w branży wkładek do butów. Zapewniam Cię – wielkie marki, takie jak Dr Scholls, Protalus i inne firmy, które produkują drogi sprzęt ortopedyczny na zamówienie, nie są zadowolone z faktu, że oferujemy tak przystępną alternatywę. „Gdy te firmy dowiedziały się o tym, co czynimy, rozkazano mi, abym nie ogłaszał tej specjalnej oferty, ale nie przestraszą mnie ich groźby, nigdy tak nie będzie”.

Pożegnaj się z drogim i nieskutecznym leczeniem na dobre!

Począwszy od drogich wizyt lekarskich i operacji chirurgicznych, a na drugorzędnym leczeniu w aptekach skończywszy – firma OrtoCare w końcu odnalazła swoje miejsce w serach osób cierpiących z powodu zapalenia rozcięgna podeszwowego.

Za pomocą odpowiedniego podbicia i podpiętki żelowej, wkładki do butów firmy OrtoCare łagodzą dyskomfort i podrażnienie pięt, a także chronią przed tymi przypadłościami, co prowadzi do zaniku zapalenia rozcięgna podeszwowego.

Najlepsze jest to, że nie musisz wydawać pieniędzy na drogie, produkowane na zamówienie buty lub wkładki do butów, które mogą kosztować setki dolarów, a Ty będziesz spłukany!

W ramach ekskluzywnej, ograniczonej czasowo promocji, firma OrtoCare wystawia aktualnie na sprzedaż swoje opatentowane, zatwierdzone przez podiatrów wkładki do butów z 50% rabatem!

Możesz otrzymać swoją parę wkładek, dopóki produkt jest dostępny, odwiedzając stronę internetową tutaj.